davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

2019 davetiye modelleri

2019 davetiye modelleri En mutlu günlerimizi, düğün veya nişan herkes ile paylaşmak onları davet etmek için kullandığımız davetiyeler de yıllar içerisinde değişti. Yeni 2019 davetiye modelleri daha renkli, belki biraz esprili, karikatürlü davetiye, papatyalı davetiyeler, kendi resimleriniz ile hazırlanmış davetiye modelleri de 2018 de oldukça istek alan davetiye örneklerinden olmuştur. 2019 yılında da gelin ve damat ın kendi resimleri ile hazırlanmış karikatürlü davetiye modelleri öne çıkmaktadır. 

Kraft zarflı davetiye modelleri beyaz zarflılara göre daha güzel ve şık durduğu için 2019 yılında da tercih edileceği ortada. İpli davetiyeler de aynı şekilde şık ve sade davetiye örneklerinden.

Düğün davetiye modelleri 2019

Aslında bu modeller ortaktır yani hem düğün hem de nişan davetiyesi için kullanıla bilir. Sizin beğenmeniz yeterli sipariş verirken düğün yada nişan olduğunu ve bilgileri buna göre söylemeniz kafidir. Sizin isteğinize göre davetiye de farklı değişiklikler de yapıla bilir. Siz, size göre mutlu gününüze mutluluk katacak o en güzel davetiye modelini bize söyleyin gerisini bize bırakın. Bazı modeller aşağıda resimler yer almaktadır. Diğer tüm Kraft zarflı davetiyeler veya düğün davetiyesi modellerine hemen inceleye bilirsiniz. 
kraft zarflı kraft zarflı kraft zarflı kraft zarflı kraft zarflı

2019 davetiye modelleri fiyatları

Davetiye ücretlerinin çok fazla yükselmediğini söylersek yanlış olmaz. Aslında burada önemli olan davetiye modeli dir. Yani fiyatı belirleyen unsur sizin seçeceğiniz davetiye zarfı, büyüklüğü ve kalitesine göre farklıdır. En ucuz davetiye modelleri ni de seçebilirsiniz, daha gösterişli biraz daha pahalı modeli de seçebilirsiniz. Davetiye fiyatlarını kıyaslarken lütfen davetiye kalitesini, davetiyenin büyüklüğü ve zarf modelini de karşılaştırınız.
 
2019 davetiye modeli fiyatlarında
yaptığımız kampanya ile 1000 adet davetiye veya daha az adet de seçebilirsiniz. 
Kraft zarflı, Amerikan bristol kağıtlı, büyük ölçülerde çok kaliteli olan 1000 adet davetiye fiyatı 325 TL dir. Diğer tüm adet sayılarını davetiye modellerini inceleyerek öğrene bilirsiniz.

İlginizi çekebilecek bazı davetiye örnekleri;
İlginizi çekecek bir başka haber
Nişan için hazırlık listesi

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
top
yardım