davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Düğün Davetiye Fiyatları, 2020

"Davetiye fiyatları 50TL, 100TL dir." gibi tek bir fiyat olmaz bu şekilde davetiye ücretini söylemek yanlış olur. Öncelikle basımı yapılan bir davetiyenin ücreti neye bağlıdır bunu anlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum.

Davetiye ücretleri,
1 - Davetiye adetine bağlıdır, yani kaç adet davetiye bastırmak istiyorsunuz. Davetiye de adet arttıkça birim başına düşün fiyatta düşücektir, sizin için daha ucuz davetiye olur.
2 - Davetiye ölçüleride fiyatta etkilidir. İstediğiniz davetiye ebatları ne olacak daha büyük boy bir davetiye için fazla kağıt gidecektir ve maliyetin artması söz konusu olabilir.
3 - Davetiyenin kağıt kalitesi. Yani ucuz davetiye diye aldınız elinize A4 kağıdından hallice bir davetiye geldi eeee ne olacak şimdi. Bu sebep ile davetiye kağıdı gramı ve kalitesi önemlidir.
4 - Davetiyeyi içine koyacağınız zarf modelide en az davetiyenin kendi kadar önemlidir ve davetiye fiyatını artıran bir diğer etmendir. Davetiye zarfları, beyaz zarf olabileceği gibi çok değişik tasarımlarda karft zarf modelleri mevcuttur. Davetiye zarf modelleri yazımızdan ayrıntılı bilgi edine bilirsiniz.

Bu bilgileri verdikten sonra şimdi davetiye fiyatlarını konuşa biliriz. :) Sayfa içerisinde beğendiğiniz tüm modelleri inceyerek ücretleri hakkında bilgi edine bilirsiniz. Bunun dışında bize Whatsapp hattımızdan, 0533 427 46 29 dan yada online olarak iletişim sayfamızdan da ulaşarak davetiye ücretleri ne kadar bilgi alabilirisiniz.

2020 Düğün davetiye modellerini hemen inceleyerek kararınızı verin.

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
top
yardım