davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Davetiye Modelleri

Firmamız bünyesinde üretilen davetiyelerin basımında, kaliteli 230 gr Amerikan bristol kağıt kullanılmaktadır. Davetiye ölçülerimiz ( 11.8 * 16.5 cm ) dir. Lütfen piyasada yer alan küçücük ve incecik kağıtlara basılan ucuz davetiyeler ile kıyaslama yaparken kağıt kalınlığını ve ölçüleri dikkatlice inceleyiniz. Her türlü bilgi için bize iletişim bölümünden ulaşınız.

Aşağıda yer alan Kategoriler altında Davetiye Modellerini inceleye bilirsiniz.

Davetiye modeli seçirken,

Bu günler elbette ki heyecanımızın yüksek olduğu, mutluluktan aklımızında havalara uçtuğu güzel dönemlerdir. Bu sebep ile bazı hatırlatmalarda bulunmak istedik. Düğün davetiyesi ve Nişan davetiyesi modelleri her ikisi de aslında ortak kullanımlıdır. Yani siz hangi kategoriden davetiye beğenirseniz bunu iletmeniz yeterli. Sizin istediğiniz davetiye hem nişan hemde düğün için kullanılabilir.

Davetiyeler tasarım çalışması olduğu için beğendiğiniz model de değişiklik isterseniz bu gayet tabi mümkündür. Firmamızın önceliği her zaman müşterinin memmuniyeti olmuştur. Çünkü kişinin hayatında birkez yaşayacağı bu mutlu günde ona elimizden gelen tüm desteği vermek ve mutluluğuna bir nebzede olsa katkı sağlamak isteriz. Bu sebep ile bizden istenilen tüm değişiklik veya yeni tasarım çalışmalarına her zaman sıcak bakmışızdır.

Davetiye fiyatları

Aklımızdaki ilk sorulardan biride hiç şüphesiz ki davetiye ücretleri dir. Öncelikle ucuz davetiye den bahsedelim. Bunun sonucunda bir davetiye için ödeyeceğiniz ücreti siz belirleyin. Çünkü piyasa da her bütçe için davetiye bulmak mümkündür.
Ucuz davetiyeler de sıklıkla yapılan şu tuzağa dikkat edin. Birincisi ucuz diye baktığınız davetiyenin kağıt kalınlığı, gramı ne kadar? ikincisi davetiyenin ölçüleri kaç cm. Bu iki değer davetiye fiyatını belirleyen bir ölçüdür. Sipariş verdiniz elinize gelen davetiye A4 kağıdı gibi ince ise mutlu olur musunuz?

Davetiye ücreti için bir de sipariş vereceğiniz adet sayısı önemlidir. Ne kadar çok adet var ise birim fiyat bu oranla düşecektir. Davetiye modellerimizi inceleyeren fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Düğün davetiyesi, Nişan davetiyesi, Sünnet düğün davetiyesi modelleri.

Davetiye Sözleri

Davetiye içeriğinde tasarım ve resimlerden sonra elbetteki davetiye için bir söz, şiir yada bir yazı olması gereklidir.

Düğün davetiye sözleri, Nişan davetiye yazıları yada sünnet davetiye yazısı için siz istediğiniz bir metni sipariş ile birlikte ekleyebilirsiniz. Belki sizin için anlamlı bir söz veya şiir vardır ve bunu davetiyeniz üzerinde görmek istersiniz. Bu sebep ile her ne yazı isterseniz biz onu davetiye üzerine yazabiliriz.
En güzel davetiye sözleri için fikir sahibi olabileceğiniz davetiye sözleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
ssl guvenlik xhtml cssalexa
simay davetiye düğün davetiye modelleri"Davetiye Modelleri Düğün" sayfası, Simay Davetiye adına yürütülmekte ve hizmetler sunmaktadır. Her türlü bilgi ve davetiye işlemleriniz için www.simaydavetiye.com dan iletişime geçebilirsiniz.

2018 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

top
yardım