davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Davetiye Sözleri, Yazıları

Davetiyenin tasarımından sonra yapacağımız işlem içerisinde anlamlı veya daha farklı bir söz bulmak :) Son zamanlarda daha espirili yazılar gündeme gelse de bu herkes için değişebilir. Davetiye yazınıza istediğiniz bir sözü, şiir veya yazıyı yazdırmanız mümkündür. Tabi bunu sadece düğün davetiye sözleri olarak düşünmemek gerek. Aynı şekilde nişan davetiye yazıları veya sünnet davetiye yazısı vardır. Bu davetiyeleriniz içinde istediğiniz her yazıyı yazabiliriz. Aşağıda derlediğimiz bazı düğün, nişan, sünnet, espirili ve dini davetiye yazılarına bakarak fikir edine bilirsiniz.

Düğün davetiye sözleri

En özel günümüz işte düğün törenimiz!! Bu törende sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Beraberliğimizin ilk adımını attığımız bu özel günümüzde, sevinçimizi paylaşmanızı istiyoruz.

Ömür boyu sürmesini istediğimiz beraberliğimizin ilk gün yolculuğunda EVET derken sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

En güzel sevgiyi birlikte yaşadık, Birlikte gögüs gerdik rüzgara ve hep bir olmazamanı. Hayatımızın en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle.

Güneşi hiç batmayacak bir ömür bulduk, bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak kalbimiz daima bağlı kalacak, düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.

Diğer davetiye yazıları, Espirili davetiye yazıları | Düğün davetiye yazıları


Düğün davetiye sözleri dini

Allah (cc)'in emri Peygamberimiz (s.a.v.)'in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan aile'yi kurmak için çıktığımız bu yolda, sizleride yanmızda görmek bize güç ve mutluluk verecektir.

Allah'ın emridir evlilik, sevenler hep mesut olsun herkes bilsin, herkes duysun düğün mutlu bir yol olsun düğünümüz var haberiniz olsun.

Sevdik ve seviyoruz Allah'tan mutluluk diliyoruz bu en mutlu günümüze tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Allah (cc) Buyuruyor ki: Aranızdaki bekarları kendinizden ve cariyelerinizden iyi davranışlı olanları evlendirin. Eğer bunlar fakir iseler, Allah kendi lütfu ile onları zenginleştirir. Allah (Lütfu) geniş olan ve (herşeyi) bilendir. (Nur 32) Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayacağınızı biliyoruz.

Resulullah (s.a.v.) şöyle buyurmuştur: " Bekârlarınızı evlendirin, zira bu işler Allah onların ahlakını güzelleştirir, rızıklarını arttırır ve mürüvvetlerini çoğaltır. "

Düğün davetiye sözleri dini devamı.
Tüm Davetiye siparişlerinde KARGO ÜCRETSİZ dir. 1000 Adet Kraft zarflı düğün davetiye fiyatı.

Nişan davetiye yazıları

Birlikte yaşamının başlangıcı olan Nişan törenimizde, Sizlerle birlikte olmaktandan mutluluk duyacağız.

Kader tanıştırdı bizi Çok seviyoruz birbirimizi, Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri, mutlu günümüze bekliyoruz

Ne yıldız istiyorum geceme, Ne güneşi istiyorum karanlığıma. Ben istediğimiz aldım, sizi istiorum nişan törenime...

Biz çok sevdik birbirimizi, bağırarak söyleyeceğiz EVET i, çok isteriz şahitliğinizi, bilin istedik mutlaka beklendiğinizi.

Diğer tüm nişan davetiyesi sözleri


Sünnet davetiye yazısı

Kirvem uzaklarda gelemez Siz olmazsanız sünneçi amca kesemez Gelin birlikte olalım Sünnetsiz kalmayayım...

Biraz korkum olacak biraz da rengim solacak Sünnetçi amca gelip bir parçacık çalacak. Biliyorum en mutlu Annem ile Babam olacak.

Oğlumuz ..... Diyor ki! Beni seven herkesi sünnet Düğünüme beklerim.

Biricik Oğlumuz MEHMET Diyor ki, Halalar, teyzeler, amcalar Gelin beni yalnız koymayın Kesecekmiş aman şaka sanmayın Sünnetim var, yalnız bırakmayın.

Hz. Peygamberin emridir sünnet Bana da nasip oldu bu mürvet Duyanlar duymayanlara duyursun isteyen herkes sünnetime buyursun.

Diğer tüm sünnet davetiye yazısı devamı.


Espirili davetiye yazıları

Komik davetiye sözleri son zamanlarda daha yayın oldu.

Herkes takmış eşini koluna. Bizim ne eksiğimiz var dedik, sonunda haydi bizde evlenelim düşman çatlasın, dostlarda keyifle bizi alkışlasın. Şaka bir yana, çok sevdik birbirimizi. Düğün kurduk bekliyoruz hepinizi…

Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçu işleyen kişiler için, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmasına karar verildi. Bu merasimde sizleride görmek istiyoruz.

Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin güldüren ve mutluluk dolduran evlenme hikayesi. Artık düğün salonuna bekleriz.

Diğer davetiye yazıları, Espirili davetiye yazıları | Düğün davetiye yazıları

Düğün davetiye sözleri,Sünnet davetiye yazısı, nişan davetiye yazıları, nişan davetiye sözleri

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
top
yardım