davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Davetiye zarf modelleri

Davetiye zarf modelleri En çok tercih edilen davetiye zarfları olarak, sade ve şık bir görünüme sahip olan Kraft zarf modelleri vardır. Diğer bir seçenek ise biraz daha hesaplı olan belki de normal beyaz zarftır.

Kraft zarflı davetiyeler

Kraft kağıdın dan yapılan, esnek ve çok fazla farklı tasarımlara sahip olan ve son zamanlarda baskıda, davetiye zarfı basımında da çok sık kullanılmaktadır. Kraft zarf nedir? Yazımızdan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz bu zarf ile ilgili. Biz firmamızın tasarımları olan Kraft zarflı davetiye modellerini anlatalım. Aşağıda liste olarak verilen ve resimleri ile Kraft zarflı modellerimizi inceleye bilirsiniz. renkli zarflı kraft zarflı kraft zarflı kraft zarflı kraft zarflı kraft zarflı kraft zarflı beyaz zarflı

Bu kraft zarf modeli dışında, beyaz zarflı modeller de davetiyelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun ilk sebebi beyaz zarflı modellerde fiyatın biraz daha uygun olmasıdır. Ucuz davetiye olarak düşünürseniz, zarf tercihiniz olarak beyaz olanları tercih edebiliriz. Ama diğer modelleri de kesinlikle inceleyiniz çünkü aradaki fiyat farklı çok değildir. Hatta fiyatlar aynı olanlar olabilir, buda içerisindeki davetiye ile ilgilidir. Genel itibari ile ucuz davetiye modellerinde beyaz zarflı modeller kullanılır.

2018 yılı sonuna özel kampanya ile 1000 adet Kraft zarflı davetiye fiyatı 325 TL dir. Bu fiyat 2019 düğün davetiyesi ve tüm modellerde de geçerlidir. Düğününüz 2019 yılında olabilir, siz en güzel davetiye modelini şimdiden seçin ve kararınızı verin 2018 fiyatları ile daha az ödeyin.

Davetiye seçiminde zarftan önce davetiye içine ve tasarımına karar vermelisiniz. Sonrasında seçtiğiniz model davetiyeler tüm zarflara uygulanabilmektedir. Davetiye örnekleri için aşağıda konularına göre örnek davetiye modellerini de listeleye bilirsiniz.

İlginizi çekecek bir başka haber
Atatürklü davetiyeler

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
top
yardım