davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Beylikdüzü düğün davetiyesi örnekleri

tarih icon 26 Ocak 2020 Pazar    okunma 425 Gösterim
Davetiyelerimizde en kaliteli kağıt kullanılmaktadır ve gr yüksektir. Davetiye kağıdı, Amerikan Bristol kağıttan ve 230 gr/m2 olacak şekildedir. Ölçüsü 11.8 * 16.5 cm dir. Ucuz davetiyeleri incelerken bu kriterlere göre bakmanızda fayda var. Zira elinize çok kötü ince ve küçük bir davetiye gelebilir.
Davetiye kalitemize güveniyoruz. Kalite ile ilgili sıkıntı duyarsanız ücretinizi iade ediyoruz. Ücretsiz numune isteyerek davetiye örneklerimizi inceleye bilirsiniz. Davetiye numunesi/örneği isteyin.

Düğün davetiyesi Beylikdüzü

Beylikdüzü ve diğer tüm yerler için davetiye gönderimi yapmaktayız. Hemde tüm süparişler için KARGO Ücretsiz dir. Beylikdüzü da düğün davetiyeniz bizden. Hemen düğün davetiyesi modellerini inceleyerek kararınızı verin. Beylikdüzü 1000 adet düğün davetiyesi kampanyasını kaşırmayın.

Beylikdüzü davetiye modelleri 2019

2019 düğün davetiye modelleri ve davetiye örneklerini incelediniz mi?

 

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
ssl guvenlik xhtml cssalexa
simay davetiye düğün davetiye modelleri"Davetiye Modelleri Düğün" sayfası, Simay Davetiye adına yürütülmekte ve hizmetler sunmaktadır. Her türlü bilgi ve davetiye işlemleriniz için www.simaydavetiye.com dan iletişime geçebilirsiniz.

2018 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

top
yardım