davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Düğün davetiye örnekleri

Düğün davetiye örnekleri Davetiyeler oldukça çeşitlidir. Her firma kendi tasarımını yaptığı için farklı, değişik düğün davetiyesi modellerinin olması çok doğaldır. Bazı firmalar büyük işletmelerin kataloglarından da davetiye örnekleri suna bilmektedir. Komisyon ile bu şekilde davetiye basımı yaptırılabilir. Davetiye örneklerinin hepsine göz gezdirerek karar verebilirsiniz. Tavsiyemiz bu konuda aceleci olmamanız dır. Tüm düğün veya nişan için davetiye örneklerini güzelce inceleyin ve kararınızı verin.

Davetiye modeli seçimi

Düğün için davetiye seçerken, örnek davetiyeleri inceledikten sonra en çok beğendikleriniz den 5 veya 6 tane yada daha fazla seçim yapın ve karşınıza koyun. Sonra bunların hangi özellikleriniz beğendiniz. İçerisindeki renkler mi, davetiye zarfı veya boyutları bunları düşünün ve farklı örnek davetiyelerin değişik yerlerini beğenmiş iseniz, biz bunları sizin için yeniden yorumlayarak düzeltebiliriz. Yani davetiye zarf modellerini, yada üzerindeki resimleri vb değiştirerek sizin beğeninize sunarız. Zaten davetiye kalitemiz tartışılmaz. Piyasada gördüğünüz kalitesiz, zarfsız ve çok ucuz davetiyelerden kaşınmanız bunları iyice inceleyerek ona göre almanız daha uygundur.

2019 düğün davetiye örnekleri, yeni trend davetiye modellerinde daha çok Kraft zarflı davetiye örnekleri kullanılmaktadır. Firmamızda Kraft zarf örnekleri yanı sıra isteğe göre beyaz zarf tercihimiz de vardır. Beyaz zarflı davetiye örnekleri daha ucuzdur.

Davetiye örnekleri ipli davetiyeler, değişik davetiye modelleri, karikatürlü davetiye 2019 ve daha bir çok farklı tasarımları hemen inceleyin. 1000 adet davetiye kampanyamız devam ediyor. Davetiyelerimiz Kraft zarflı, büyük boy, çok kalitelidir. Gözünüzle görmek için örnek davetiye modeli isteyiz, ücretsiz.
İlginizi çekecek bir başka haber
Komik düğün davetiyesi

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
top
yardım