davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Düğün davetiye sözleri

Düğün davetiye sözleri

Mutlu geçsin günlerimiz, ömür boyu beraberiz, sevgi dolu kalplerimiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi dileğiyle ortak hayatımıza ilk adımlarımızı atarken bu en özel günümüzde sizi de aramızda görmeyi diliyoruz.

Gördük, Sevdik, Gönül verdik birbirimize, Söz verdik ömür boyu birlikteliğe. Bu mutlu günümüzde şahit isteriz sizleri de.

Hayat limanından kalkan vapura binerken, ömür boyu sürecek bu yolculuğa bizi uğurlamanızı bekliyoruz.

Biz çok mutluyuz. Artık evleniyoruz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.

Yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz iç içe, güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Düğün törenimize teşrifleriniz mutluluğumuzu artıracaktır.

Mutluluğumuz hep daim olsun, dostlarımıza çağrı olsun, bizim düğünümüz var, Seven dostlar buyursun.

En güzel düğün davetiyesi sözleri

Düşüncemiz evlenip yuva kurmak, isteğimiz bir ömür boyu mutlu olmak, niyetimiz ebedi birlikte kalmak. Bu en mutlu düşüncelerimize ortak olmak için tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Hazırlıkları biraz uzun süren filmimiz nihayet bitti. Sıra geldi gösterime. En özel ve seçkin siz davetlilerimiz ile bu güzel filmi birlikte izlemeye ne dersiniz?

Düğün törenimize teşrifleriniz bizi ziyadesiyle bahtiyar kılacaktır.

Ömür boyu mutluluğa ilk imzalarımızı atarken, Sizlerin şahitliği bizim için çok önemlidir. Törenimizde olmanız mutluluğumuzu artıracaktır.

Tüm Davetiye siparişlerinde KARGO ÜCRETSİZ dir. 2019 Düğün Davetiyesi Modelleri’ni HEMEN inceleyin..

Sevdik ve güvendik birbirimize artık karar verdik aynı hayatı paylaşmaya. Bu en mutlu günümüzü müjdeleriz tüm dostlarımıza. Bekleriz hepinizi düğün törenimize.

Sevgi ile temelini attık, saygı ile ömür boyu devam ettirme kararını aldık. Biz artık hazırız sizi bekliyoruz, Nikâh/Düğün törenimize.

Hayatlarımızı birleştireceğimiz düğün törenimize de sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Esprili davetiye sözleri

Her zaman sordunuz bize, “Ne zaman evleniyorsun?” diye. Evleniyoruz işte artık bekleriz çeyrek ile düğünümüze

Düşmanlarımız ÇATLASIN, Dostlarımız sevinçle ALKIŞLASIN diye, dedik ki EVLENELİM. Düğün dernek kurduk bekliyoruz dostlarımızı

Herkes takmış eşini koluna, dedim kel miyim? Bende yapayım düğün. Lakin paktım ki aynaya ben harbî kelmişim!! Ama sevdiğim kelimi sevmiş neyleyim. Ben ona ömrümü vereyim. Sizlerde olun düğün törenimizde şahit

Son yıllarda davetiyelerde esprili yazılar oldukça moda. Sizlerde kendi davetiyeniz için istediğiniz her türlü yazıyı yazdıra bilirsiniz. En güzel ve özel davetiye yazıları sizden çıksın.

Birbirine karşı işledikleri bu AŞK suçu, deliller ve şahitler ile sabittir. Gereği düşünüldü. Suçluların medeni kanuna göre evlilik cezasına çarptırılmasına oy birliği ile karar verilmiştir. İnfaz için tüm aile ve dostların hazır bulunması olması şarttır.

Dilerseniz sizde aklınızda olan davetiye sözlerini paylaşmak isterseniz bize hemen iletişim sayfamızdan ulaşa birlisiniz. İsminiz ile birlikte sayfamızda davetiye yazılarınız paylaşılacaktır.
İlginizi çekecek bir başka haber
Davetiye Baskı Çeşitleri ve Teknikleri

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
top
yardım