davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Kurumsal - Hakkımızda

Yaklaşık 8 yılı aşkın süredir çeşitli sektörlerde hizmet sunan firmamız bilişim - davetiye - dekoratif aydınlatma ve alış veriş merkezi sektörlerinde ayrı ayrı faaliyetlerde bulunan bir iştiraktır. Çağın gereksinimi olarak görülen online işlemler yani internet satışları için dijital baskı ve davetiye sektörün de de hizmet sunmaktadır. Kısa zaman içerisinde bir çok müşteriye ulaşarak onların mutlu günlerine davetiyelerimizle bizde katkı sağladık.

Ömrünüzün bu en güzel ve özel gününde davetiyenizin kusursuz olması bilinci ve sorumluluğu ile davranan firmamız her zaman müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. Davetiye basım işlemlerini kendi bünyemizde yaparak her aşaması titizlikle kontrol edilmektedir.

Kullanmakta olduğumuz boya , mürekkep , kağıt ve diğer materyalleri titiz bir çalışma sonucu yoğun araştırmalar ve denemelerle çevreye duyarlı ağır metal içermeyen insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerden seçtik. Katalog ürünlerimiz olan ;Ezgi ve Sedef Concept davetiye modellerinin baskısı da dijital baskı makinalarımızca ağır metal içermeyen son teknoloji su bazlı mürekkep ve boyalarla yapılmaktadır. Hayatınızın en özel gününde mutluluğunuza eşlik edebilmekten onur duyarız.
Simay Davetiye, Davetiye Modelleri

Her türlü bilgi ve destek için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Davetiye modeli örnekleri hakkında, En çok satılan davetiyeler veya Düğün davetiye modellerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
top
yardım