davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

TESLİMAT & ÖDEME

TESLİMAT & ÖDEME

» Sipariş Öncesi;

Beğendiğiniz davetiyeye karar verdi iseniz. Bize öncelikli bilgilerinizi iletmelisiniz, sipariş sayfasından veya whatsapp hattımızdan düğün/nişan/sünnet ile ilgili tarih, isim vb bilgileri iletebilirsiniz.

» Davetiye tasarımı & Onay;

İletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda, istediğiniz davetiye modeline göre sizin gerçek bilgileriniz ile grafikerlerimiz davetiye tasarımınızı yaparlar. Tasarım sonrası whatsapp ile davetiyeniz sizin onayınıza sunulur. Bu esnada istediğiniz renk, obje, yazı vb her türlü değişikliği bize rahatlıkla bildirebilirsiniz. Sizin için grafikerlerimiz istediğiniz değişiklikleri yapar ve tekrar onayınıza sunarlar. Bu noktada sizin mutluluğunuz çok önemli.

» Onay sonrası, Davetiye basımı;

Siz nihai davetiyenizi onayladıktan sonra grafikerlerimiz gerekli çalışmaları tamamlayıp baskıya hazırlar hale getirirler. Artık basım süreci başlar. Sizin onayınız alınmadan basım işlemi başlamaz.

» Teslimat;

Onayınız ile baskıya alınan davetiyeleriniz ortalama (iş yoğunluğuna göre) 3 ile 5 iş günü içerisinde kargoya verilir. Tüm siparişlerde KARGO ÜCRETSİZdir.

» Ödeme;

Davetiye ödemelerinizi, EFT, Havale yada Kapıdan ödeme şeklinde yapabilirsiniz. Davetiyeler geldiğinde ilgili firmaya kapıda ödeme yapabilirsiniz. Bizim önceliğimiz her daim müşterilerimizin güveni ve mutluluğu olmuştur.

Biliyoruz ki davetiye siparişleri, insanların ömürlerinde heyecan dolu yepyeni bir hayatın veya başlangıçların ilk adımıdır. Bu süreçte biz sizlerin mutluluğunuzun artması için var gücümüzle çalışmaktayız.

» Gönderim den sonra;

Bazı davetiye modellerimizde bağlama ipler mevcuttur. Ürünler bağlama ipi ve isim etiketleri ile birlikte gönderilmektedir. Zarflama, bağlama ve katlama işlemleri müşteriye aittir. Koli içerisinde örnek bağlama vardır. 
Koli içerinde ürünlerin sayımı otomatik makineler ile yapılmaktadır. Bu sebep ile +/- 5 adet ürün sayısında farklılık olabilir. Genelde fazla olarak ilaveler yapılmaktadır.

» İade & İptal

Doğacak her hangi bir sebepten dolayı siparişi iptali istenir ise, eğer davetiyeler basılmamış ise her hangi bir ücret talep edilmeden sipariş iptali gerçekleştirilir. Lakin siparişler basılmış ve hazırlanmış ise iptal işlemi gerçekleşmez. Ürün gönderimi yapılır, Ücret tahakkuk ettirilir. 
İade işlemi için, davetiye kalitemiz ile ilgili sorununuzu ileterek iade talebinde bulunursunuz ve inceleme, araştırmadan sonra onaylanır ise ücretiniz iade edilir. Firma olarak davetiye kalitemize çok güvenmekteyiz. Bu sebep ile siz kalite sorunu yaşarsanız iade süreci hemen gerçekleşir.
Sipariş öncesi örnek davetiye talep edebilirsiniz. Davetiye kalitemizi yakından görmek için, ücretsiz numune talep edin.

Her türlü bilgi için, iletişim sayfasından, whatsapp (0533 427 46 29) dan bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekecek bir başka haber
Düğün davetiyesi modelleri

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
top
yardım