davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Ucuz davetiye modelleri

Ucuz davetiye modelleri Davetiye fiyatları birkaç farklı etkene bağlı olarak değişmektedir. Öncelikli olarak kağıt kalitesi, zarf modeli ve davetiye boyutu bunlar ücreti belirleyen etmenlerdir. Siz küçük boyutlu bir davetiye isterseniz davetiye ücreti o oranda düşecektir. Yada kalitesi daha düşük gr hafif olan, kağıt gibi incelikte bir davetiyenin fiyatı elbette diğerine göre daha düşüktür. En mutlu gününüz de konuklarınızı davet edeceğiniz davetiye modelinin göz doldurucu, şık ve güzel olmasını herkes ister. Ucuz davetiye arıyor iseniz lütfen yukarıda bahsettiğimiz noktaları muhakkak sorun ve öğrenin. Sonrasında bir sürprizle karşılaş mayınız. Firma olarak davetiye kalitemize güveniyor ve kalitemizde sıkıntı duyarsanız ücret talep etmiyoruz. Dilerseniz örnek davetiye isteyerek kendi gözleriniz ile modellerimizi inceleye bilirsiniz. Hemen numune davetiye isteyin.

Davetiye ücreti neden ucuz

Davetiye ücretlerinin daha düşük olmasına bir başka etmende baskı işlemlerinin, nasıl hangi makine ile yapıldığıdır. Firmamız yılların tecrübesi ile havuz sistemi ile toplu olarak baskı yapmaktadır. Buda maliyetleri düşürmektedir. Sizin siparişiniz ile birlikte 30 farklı müşterinin siparişi de aynı anda tek tepsi ile toplu olarak basılmaktadır. Firmamızın prensibi olarak ta az kar, mutlu müşteri ve sürekli iş anlayışı ile işlerimizi yürütmekteyiz. Ürün kalitemize o kadar güveniyoruz ki, kalite konusunda sorun olur ise ücretinizi iade ediyoruz.

Tüm siparişlerde kargo bizden. 

Davetiye kalitemiz için; davetiyelerimiz de 230gr/m2 Amerikan Bristol kağıt kullanmaktayız. 

Davetiye ölçüsü de 11.8 cm * 16.5 cm dir. Lütfen bu iki noktada ucuz davetiye siparişleriniz de çok dikkat ediniz. Her türlü bilgi için whatsapp hattımızdan hemen ulaşabilirsiniz. 0533 427 46 29

İlginizi çekecek bir başka haber
Davetiye Baskı Çeşitleri ve Teknikleri

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
top
yardım