davetiye modelleri telefonu 0533 427 46 29
 

Kraft Zarf Nedir?

Kraft Zarf Nedir? Milenyum çağının getirdiği modern dünyamızda seneler geçmesine rağmen hala o eski, nostaljik olan doğallığı aramaktayız. Bu gıda sektöründen giyime, mobilya sektöründen teknolojiye kadar hayatımızın her yerinde o eski sağlamlık, doğallık ve nostaljiyi aramaktayız. Bu durum baskı, matbaa, davetiye sektöründe de geçerliliğini korumaktadır. Günümüzde de pek çok çift doğal ve kaliteli davetiye zarfı aramaktadır. Bu yazımızda ise evlenecek ya da nişanlanacak çiftler için en doğal görünümlü, sağlam ve kaliteli Kraft davetiye zarfından bahsedeceğiz.

Kraft zarf davetiye

Kraft kâğıdı, sanayi sektöründe diğer adıyla krepe kâğıdı olarak ta bilinmektedir. Kullanım alanı ve çeşitlemesi çok fazladır. Sağlam, doğal ve nostaljik görünümüyle de son dönemlerde davetiye alanında da kendini kazandırmıştır. Görsel açıdan eski ve klas görünümüyle davetiyelere yeni bir soluk, yeni bir estetik kazandırmaktadır. Günümüzün en çok tercih edilen kâğıt zarf türüdür. Buna müteakip bu kâğıttan elde edilen zarflarda davetiyelerde şık görünmektedir. Saf selülozdan üretilmesi sayesinde almış olduğunuz ürün çevreye de herhangi bir zararı olmamakla birlikte yararı bulunmaktadır.

Bu tip kâğıttan üretilen pek çok Kraft zarf modelleri bulunmaktadır. Şekil verilmeye elverişli olduğundan istediğiniz şekil ve modele uyum sağlar. Dayanıklı olması sebebiyle kolay yırtılmaz, eskimez ve davetiyeyi sunduğunuz misafirleriniz gönül rahatlığıyla uzun yıllar saklayabilir ve sizin bu mutlu olduğunuz gününüzü daima hatırlayacaklardır. Davetiyenizde doğal, estetik ve şık bir görünüm arıyorsanız Kraft kâğıdı zarf türleri aklınıza gelecek en önemli birincil seçenek olmalıdır.

Davetiye zarf fiyatları

Kraft zarflı davetiyeleri, beyaz zarflı olanlar ile kıyaslayacak olursak, Kraft zarf fiyatları biraz daha yüksektir. Lakin arada uçurum diyebileceğimiz ücret farkları yoktur. Sizin seçeceğiniz davetiye modeline göre de davetiye zarf fiyatları değişmektedir. Kraft zarflı düğün davetiye örneklerini inceleyerek fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
İlginizi çekecek bir başka haber
Düğün davetiyesi modelleri

Son eklenen BLOG yazıları

Sosyal Medya'da Yanınızdayız!

Resmi sosyal medya hesaplarımızda Firmamız ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir, tüm soru ve isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz.

davetiye whatsappinstagram davetiye modellerifacebook davetiye modelleri
top
yardım